• 1401/06/13 - 09:48
  • - تعداد بازدید: 166
  • - تعداد بازدید کنندگان: 122
  • Study time: 2 دقیقه
تازه‌های نشر

تازه‌های کتاب

اطلاعات و چکیده کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران

4915.mp3 تازه‌های کتاب

تازه‌های کتاب 1401

"مثبت نگری در حماسه عاشورا" تألیف: سید عبدالمجید بحرینیان. 

در یک مطالعه تطبیقی 24 فضیلت روانشناسی مثبت‌نگر سلیگمن و 15 اصل لاز رویکرد خود شکوفایی مزلود روانشناس انسان‌گرا در حماسه عاشورا مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت. یافته‌ها نشان می‌دهد که سراسر حماسه عاشورا مملو از هیجان‌های مثبت و صفات و فضیلت‌های مثبت است.

این کتاب در اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران با قیمت280000 تومان قابل تهیه است.

 

 

"وقتی نمی‌شود: نگاه تخصصی به روش مطالعه" تالیف: حسین منصور کیائی؛ روح اله صدیق.
به طور حتم یکی از راه‌های کاربردی و مهم دست‌یابی به روش مطالعه‌ای که بتوان با کمک آن به موفقیت تحصیلی رسید، از رهگذار واکاوی و موشکافی دقیق علت شکست‌های قبلی امکان‌پذیر خواهد بود؛ زمانی که فرد تلاش بسیاری کرده، اما نتیجه نگرفته است، حالتی که آن را «وقتی نمی‌شود» نامیده‌ایم. در واقع هدف کتاب پیش‌رو، کمک به افرادی‌ست که در دوران تحصیل خود با مشکل مواجه شده‌اند؛ افرادی که با وجود سعی و تلاش زیاد، و حتی کمک گرفتن از دیگران، به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسیده‌اند.
این کتاب در اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، با قیمت 700000 تومان قابل تهیه می باشد.
 
 
 
"کلیات پدافند غیر عامل با رویکرد حوزه سلامت و نقش پرستاران در آن" تألیف: فریدون خیری؛ رضا مسعودی؛ محمد صادق سرگلزائی، با مقدمه: دکتر غلامرضا جلالی (ریاست سازمان پدافند غیرعامل کشور).
کتاب حاضر در 271 صفحه و بر اساس سرفصل‌های مصوب درس پدافند غیرعامل و نقش پرستار در آن، در 7 فصل براساس جدیدترین منابع گردآوری و به چاپ رسیده است.
این کتاب در اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران با قیمت 190000 تومان قابل تهیه است.
 

 

 

گروه‌بندی و تشخیص افتراقی بیماری‌ها (التقسیم و التشجیر)

 کتاب حاضر ریزگفتارهای کتاب تقاسیم العلل را در ۱۵۰ باب به گستردگی بازگو کرده است. در این کتاب چندین استاد بزرگ و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در جهت هرچه بیشتر نمایان کردن این اثر ارزشمند رازی و میراث نوشتاری پزشکی ایران و جهان کوشش بسیار انجام داده‌اند.
این کتاب در اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران با قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان قابل تهیه است.

 

 

من سوختم، تو نسوز: بازخوانی تجربیات بیماران سوخته

 کتاب حاضر با توجه به تعداد موارد زیاد سوختگی در کشور عزیزمان ایران که حدود دویست پنجاه هزار مورد در سال می‌باشد، توسط چندین استاد و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران تالیف گردیده است. مسلما در این شرایط باید روی پیشگیری تمرکز کرد و درمان به تنهایی پاسخ‌گو نیست. به همین جهت انتقال تجربیات بیماران سوختگی به صورت داستان می‌تواند نقش مهمی در پیشگیری از حوادث مشابه داشته باشد.
این کتاب در اداره کتب و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران با قیمت ۸۰۰۰۰ تومان قابل تهیه است.

 

 

 
 
  • Newsgroup :
  • News code : 4915
کپی لینک کوتاه:

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings